Seminaras skirtas tėvams, ugdymo specialistams, socialiniams darbuotojams ir kitiems specialistams, užsiimantiems vaikų ugdymu bei auklėjimu.

Norėdami išauginti gerus, socialius ir laimingus vaikus, turime patys mokėti valdyti savo neigiamas emocijas. Tam reikia suvokti emocinio pasaulio prigimtį, savo patirties ir gautos informacijos svarbą bei poveikį emocijoms, žinoti ir mokėti taikyti emocijų valdymo metodus.

Taigi šiame seminare ieškosime atsakymų į klausimus: kaip valdyti neigiamas emocijas, neišlieti jų ant vaikų, kaip rasti kelią iš aklavietės? Kas įvyksta su augančia įtampa ir kaip iš jos išsilaisvinti?

Seminaro tikslas – ne tik suteikti teorinių žinių apie emocijų pasaulį, bet ir praktiškai supažindinti su metodais, padedančiais valdyti savo emocijas.

Seminaro temos:

Emocinio pasaulio prigimtis, baziniai žmogaus poreikiai. Pagrindiniai sveikatos principai. Kodėl svarbu suprasti savo emocijas? Jausmų nuslopinimas.

Kaip sąmoningai priimti savo emocijas? Kaip valdyti savo emocijas, neišliejant jų ant vaikų? Kaip rasti kelią iš aklavietės? Kas vyksta su augančia įtampa ir kaip iš jos išsilaisvinti? Negatyvios energijos iškrovimo būdai. Kaip pradėti puoselėti realius lūkesčius? Žmogaus poreikiai ir emocijos, jų tarpusavio ryšys.

Kokios žinios padeda susilaikyti nuo netinkamo elgesio?

Palaikymo žodžiai sau ir vaikui. Kaip juos visada prisiminti ir pasakyti. Praktiniai užsiėmimai.

Apie lektorę: Viktorija Grigorjeva yra psichologė, pasakų dirbtuvių „Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė, sukūrusi 10 terapinių pasakų ciklą „Šviesuliukai” vaikams „ankstukams”, 8 metus vedanti dailės terapijos bei kūrybiškumo ugdymo užsiėmimus vaikams bei seminarus apie pasakų, žaidimų terapiją, vaikų ugdymo ir auklėjimo ypatumus. Reiki meistrė, besidominti angelų terapija ir ją taikanti savo darbe, šeimų konsultantė, vaikų draugė ir mylinti mama.

 

Seminaras vyks:

2019 m.sausio 20 d. nuo 10.30 iki 14.00 val. Laisvės pr. 58, Vilniuje (Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla);

2019 m. vasario 9 d. Kaune, Kolpingo kolegijoje Raguvos. g 7., nuo 11.00 iki 14.30 val.

 

Seminaro trukmė - 4 akad. val.

 

Seminaro kaina – 35 Eur.

Registracija patvirtinama pervedus 15 Eur avansinį mokestį ir užpildžius registracijos formą . Likusią sumą galėsite sumokėti pavedimu arba vietoje grynais pinigais. Išrašome sąskaitas.

Į seminaro kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, pažymėjimai (valstyb. įstaigų pedagogams kvalifikacijos kėlimo tikslais išduodami akredituotos įstaigos pažymėjimai). Arbata ir sausainiais vaišiname.

Rekvizitai apmokėjimui : VšĮ „Penki elementai”, a/s Nr. LT93 7300 0101 5219 2643

 

 

REGISTRACIJOS FORMA

 

 

Daugiau informacijos

el. paštu spalvumiestas@gmail.com,

tel. 8698 22309

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
www.000webhost.com