Seminarai „Tapyba ant vandens“ ir „Piešimas spalvotu smėliu“ skirti tėveliams bei vaikų ugdymo specialistams, norintiems savarankiškai taikyti šias metodikas užsiimant su vaikais, taip pat visiems, kurie nori prasmingai ir kūrybiškai praleisti laisvalaikį.

Vanduo ir smėlis (druska) – tai puikios kūrybinės priemonės, tinkamos vaikų nuo 1,5-2 metų bei suaugusiųjų užsiėmimams. Užsiėmimai su šiomis priemonėmis daro neabejotiną terapinį poveikį – ramina, leidžia pasinerti į magišką, užburiantį procesą, nuo kurio sunku atsitraukti. Net hiperaktyvūs vaikai sugeba šiame procese ramiai išbūti 20-25 min. Užsiėmimų metu lavinamas vaikų kūrybiškumas, fantazija, dėmesio koncentracija, kruopštumas, smulkioji motorika, patiriamas “Čia ir dabar” buvimo džiaugsmas.

 

I seminaras „Tapyba ant vandens”.

Šio seminaro metu Jūs susipažinsite su autorine tapybos ant vandens metodika, tapybos priemonių paruošimo technologija, sužinosite, kaip šias priemones naudoti dirbant su vaikais bei mokysitės sukurti terapinę piešimo proceso atmosferą. Piešdami ant vandens sukursite daug originalių paveiksliukų, patys patirsite kūrybos džiaugsmą.

 

II seminaras “Piešimas spalvotu smėliu“.

Šio seminaro metu Jūs sužinosite, kaip kurti paveikslus iš spalvoto smėlio ir druskos, sužinosite, kaip pasigaminti eskizus smėlio paveikslams, išmoksite dažyti druską. Sužinosite, kaip kūrybiškai panaudoti smėlį ir druską užsiėmimuose su vaikais bei mokysitės sukurti terapinę kūrybinio proceso atmosferą. Užsiėmimo metu patys pasinersite į smagų kūrybinį procesą – išbandysite 5 skirtingas piešimo smėliu ir druska technikas, pasigaminsite paveiksliukus ir kitus originalius darbelius iš spalvoto smėlio ir druskos. Šie darbeliai (kalėdine tematika) puikiai tiks papuošti namus artėjančių švenčių proga.

 

Apie lektorę: Viktorija Grigorjeva yra psichologė, pasakų dirbtuvių “Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė, sukūrusi 10 terapinių pasakų ciklą “Šviesuliukai” vaikams “ankstukams”, 8 metus vedanti dailės terapijos bei kūrybiškumo ugdymo užsiėmimus vaikams bei seminarus apie pasakų, žaidimų terapiją, vaikų ugdymo ir auklėjimo ypatumus. Reiki meistrė, šeimų konsultantė, vaikų draugė ir mylinti mama.

 

Kaina: vieno seminaro – 30 Eur, už abu seminarus – 50 Eur. Į kainą įskaičiuotos visos medžiagos ir priemonės. Arbata ir sausainiais vaišiname. Dalyviams bus įteikti pažymėjimai.

Būtina išankstinė registracija. Dalyvių skaičius ribotas.

Registracija patvirtinama pervedus 10 Eur avansinį mokestį už kiekvieną seminarą. Likusią sumą galėsite sumokėti pavedimu arba vietoje grynais pinigais. Išrašome sąskaitas.

Rekvizitai apmokėjimui: VšĮ “Penki elementai”, a/s Nr. LT93 7300 0101 5219 2643.

 

REGISTRACIJOS FORMA

 

 

 

Daugiau informacijos

el. paštu spalvumiestas@gmail.com,

tel. 8698 22309

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
www.000webhost.com